הוויזארדס חוזרים לוושינגטון למשחק מס' 3 מול הסיקסרס (02:00)

וושינגטון חוזרת לארח משחק פלייאוף ביתי ובונה על העלייה בכמות הקהל כדי לחזור לסדרה אחרי שהפסידה את שני המשחקים הראשונים בפילדלפיה

מאת ג'קסון פיילו

הוויזארדס חוזרים לקפיטל וואן ארינה בדי. סי. הלילה (02:00 שעון ישראל בין שבת לראשון) למשחק השלישי בסדרת הסיבוב הראשון מול הסיקסרס. וושינגטון הפסידה את שני המשחקים הראשונים בפילדלפיה, אבל מצפה שהכושר הנהדר של בראדלי ביל ביחד עם משחק בית מול קהל יצליח להפוך את הסדרה.

חמישיות צפויות

וויזארדס: ראסל ווסטברוק, ראול נטו, בראדלי ביל, רוי הצ'ימורה, אלכס לן

סיקסרס: בן סימונס, סת' קארי, דני גרין, טוביאס האריס, ג'ואל אמביד

דו"ח פצועים

וויזארדס: דני אבדיה (שבר בקרסול ימין – בחוץ), תומאס ברייאנט (פציעה ברצועה הצולבת בברך שמאל – בחוץ), ראסל ווסטברוק (נקע בקרסול ימין – בספק)

סיקסרס: סת קארי (כאבים בקרסול שמאל – כנראה ישחק)

הסיפורים לקראת

הוויזארדס נשארים אופטימיים למרות הקשיים בהתקפה

הוויזארדס מגיעים אחרי הופעה מאכזבת במשחק מס' 2 ונמצאים בפיגור 0 – 2 בסדרה, אבל יש מספר תחומים, ששיפור קטן בהם יכול לעשות הבדל גדול במאמצים של וושינגטון להפוך את הסדרה הזו. בעוד שבראדלי ביל ממשיך בכושר המצוין שלו, ורושם 33.0 נק' ב – 52.9% מהשדה, 7.0 ריב' ו – 4.5 אס' בשני המשחקים הראשונים, הוויזארדס לא מצליחים לייצר תמיכה התקפית נוספת. אחרי ביל, ראסל ווסטברוק הוא הקלע השני בטיבו אצל הוויזארדס בפלייאוף הזה עם 13.5 נק' בממוצע, אחד מתוך ארבעה שחקנים בלבד של הוויזארדס שקולעים בדו ספרתי. חלק נכבד מהקשיים ההתקפיים אפשר לייחס לחוסר ההצלחה מחוץ לקשת. למרות הקשיים, צוות האימון של הוויזארדס והשחקנים לא מורידים את הראש לקראת המשחקים בוושינגטון.

"פילדלפיה עשו את מה שהיו אמורים לעשות, עכשיו יש לנו הזדמנות לעשות את מה שאנחנו צריכים לעשות," מאמן הוויזארדס סקוט ברוקס אמר אחרי האימון ביום שישי. "אנחנו משחקים טוב בבית. יש לנו הרבה שחקנים שמחכים להזדמנות הזו, התארגנו מחדש ואנחנו יודעים שנוכל לשחק יותר טוב."

שחקני הוויזארדס מתרגשים לקראת העלייה בכמות הקהל

וושינגטון תקבל עוד תמריץ משמעותי מכך שהלילה יהיו באולם 10,000 אוהדים. הקבוצה הודיעה יותר מוקדם השבוע, בתאום עם התקנות והחוקים המקומיים, שהקפיטל וואן ארנה יוכל להגדיל את כמות האוהדים בו מ – 25% תפוסה ל – 50%. הוויזארדס כבר ראו איך הגדלת כמות האוהדים במגרש ל – 10% מהתפוסה ולאחר מכן ל – 25% מהתפוסה משפיעה על האווירה במגרש.

"אני ממש מתרגש," אמר דניאל גאפורד ביום שישי. "אני כבר לא יכול לחכות. אני יודע שאנרגיה של הקהל יכולה אפילו להעיף את הגג מהבניין. הרבה אנשים חיכו לרגע הזה, שהם יוכלו לחזור לאולם שלנו... אני כבר לא יכול לחכות, אני ממש רוצה לראות את האוהדים. אני מחכה לחזרת האנרגיה במגרשים אחרי עונה שלמה בלעדיה."

ע"פ הודעת הקבוצה כל האוהדים שיגיעו למשחק מס' 3 יקבלו מגבת עידוד עם המוטו של הקבוצה "וושינגטון מעל הכל" בעוד שהאוהדים יגיעו למשחק מס' 4 יקבלו חולצה עם אותו כיתוב. הרבה מההנחיות של ריחוק חברתי כבר לא יהיו רלוונטיות ברוב האיזורים בקפיטל וואן ארנה, אבל האוהדים יהיו מחויבים לעטות מסכות כל הזמן בזמן שהם בתוך האולם מלבד הזמנים שהם אוכלים או שותים במושבים שלהם. כל שאר הפרוטוקולים בתוך האולם יישארו זהים, כולל מדיניות "אין תיקים", נקודות כניסה ייעודיות לכל כרטיס ואמצעי ניקיון מוגברים ברחבי האולם.

הסטטוס של ווסטברוק עדיין לא ברור

ראסל ווסטברוק רשם יציאה מוקדמת במשחק מס' 2 אחרי שסובב את הקרסול שלו פעמיים בזמן קצר במחצית השנייה. ברוקס אמר אחרי האימון ביום שישי שווסטברוק לא נטל חלק באף תרגיל, אבל קיבל טיפול בקרסול ימין. ווסטברוק רשום ב"ספק" למשחק הלילה וברוקס אמר שבקבוצה "יראו איך הוא מרגיש בשבת" לפני שיקבלו החלטה סופית לגבי הזמינות שלו במשחק השלישי. ווסטברוק רושם 13.0 נק' ו – 12.5 אס' בשני המשחקים הראשונים.

אם ווסטברוק לא יוכל לשחק הלילה, הוויזארדס ישענו על ראול נטו, שפתח בחמישייה לצידם של ווסטברוק וביל ב – 18 המשחקים האחרונים בהם נטל חלק, ועל איש סמית'.

"יש לנו עומק," אמר ברוקס. "יש לנו את הרכז הכי טוב בליגה, שבטוח יגיע עד להיכל התהילה. יש לנו גם שני רכזים קשוחים לגיבוי. האחד הוא מהגארדים המהירים בליגה והוא משנה מהירות וקצב ברמה גבוהה מאוד. יש לנו את ראול נטו, שמשחק בתחרותיות בלתי מתפשרת ומשאיר את הכל על המגרש. יש לנו שלושה רכזים מעולים.

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter