דני אבדיה עם הכדור ואר. ג'יי. בארט משקיף. ההפסד לניקס קבע את מיקומי הקבוצות הסופיים במזרח
דני אבדיה עם הכדור ואר. ג'יי. בארט משקיף. ההפסד לניקס קבע את מיקומי הקבוצות הסופיים במזרח
צילום: Stephen Gosling/NBAE via Getty Images

הפסד במשחק הבית האחרון

למרות רבע ראשון מצוין, הוויזארדס הפסידו את המשחק הביתי האחרון העונה. אבדיה עלה בחמישייה וקלע 11

הוויזארדס התייצבו למשחק הבית האחרון לעונה ללא 3 שחקני חמישייה פצועים, כשניצחון היה מבטיח להם יתרון בסדרה העונתית מול הניקס. השחקנים של ווס אנסלד ג'וניור פתחו מצוין, אבל הניקס התאוששו מהר והפכו את התוצאה עד לסיום המחצית הראשונה. אובי טופין קלע שיא קריירה של 35 נק' והוביל את הניקס לניצחון 114 – 92, שממקם סופית את ניו יורק במקום ה – 11 ואת וושינגטון במקום ה – 12 במזרח. רוי הצ'ימורה עם 21 נק' הוביל את רשימת הקלעים ואחריו נטו עם 14.

קריסטאפס פורזינגיס וקנטביוס קלדוול-פופ נוספו לקייל קוזמה ברשימת השחקנים מחוץ לסגל. דני אבדיה עלה בחמישייה והיה חלק מפתיחה מעולה של הוויזיארדס כשעלו ליתרון 10 – 0 (4/4 מהשדה) בפחות מ – 3 דקות. ההתקפה של וושינגטון היתה מצוינת, 7 מתוך 8 הסלים הראשונים שלה במשחק נקלעו אחרי אסיסטים והרבע הראשון הסתיים ביתרון 31 – 23. בתחילת הרבע השני נרשם יתרון שיא של 13 הפרש, כשהצ'ימורה הגיע ל- 18 נק' במחצית הראשונה. הניקס לא ויתרו ודאגו לחזור למשחק, תוך ניצול איבודי כדור של וושינגטון. הקבוצה של תום תיבודו עלתה ליתרון ראשון 3:32 דקות לסיום המחצית הראשונה (45 – 44) והובילה אחרי 2 רבעים 59 – 50. הריצה של הניקס (19 – 0) נמשכה גם בתחילת הרבע השלישי ויתרון השיא עמד על 72 – 50, כשאת הניקס הוביל טופין, ששבר את שיא הקריירה שלו בנקודות. ניו יורק הובילה 94 – 72 אחרי 3 רבעים וברבע האחרון המשחק המשיך להיות חד צדדי.

אבדיה עלה בחמישייה הראשונה במקומו של קלדוול-פופ. הוא חילק 2 אס' וקלע 4 נק' עוד לפני שעברו ה-5 דקות הראשונות של המשחק. הוא היה חלק מהרבע הראשון המוצלח של הקבוצה, אותו סיים עם 6 נק'. כמו כל הקבוצה, הפורוורד הישראלי נעצר אחרי הפתיחה המוצלחת וסיים את המשחק עם 11 נק' (5 מ- 11 מהשדה, 1 מ- 4 מהשלוש), 4 ריב', 3 אס' וחטיפה ב – 26 דקות. הוויזארדס יסיימו את העונה בשארלוט ביום ראשון בערב (22:30).

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter