בראדלי ביל נבחר לחמישיית העונה השלישית של ה- NBA

האולסטאר סיים את העונה במקום השני בנקודות למשחק עם 31.3

ליגת ה- NBA הודיעה באופן רשמי שהגארד של הוושינגטון וויזארדס, בראדלי ביל, נבחר לחמישיית העונה השלישית, All-NBA Third Team. ביל הוא השחקן החמישי בתולדות המועדון שנבחר לחמישיה השלישית וה- 14 בסה"כ שזוכה לבחירת עונת של All-NBA.

"זה כבוד גדול להיבחר לחמישיה השלישית של הליגה," אמר ביל. "לא הייתי זוכה לכבוד הזה בלי צוות המאמנים שלי, חבריי לקבוצה והאוהדים הנפלאים שלנו שתמכו בי בצורה שלא תיאמן בעונה חסרת תקדים. אני נרגש לחזור לעבוד בקיץ הזה ולבנות על מה שכבר הצלחנו להשיג."

ביל סיים שני בנקודות למשחק העונה ב- NBA עם ממוצע שהוא שיא קריירה של 31.3 נקודות למשחק, הממוצע השישי בגובהו בעשר השנים האחרונות והשני בתולדות המועדון. הוא גם השיג שיאי קריירה באחוזים מהשדה (48.5%) ומהקו (88.9%) במהלך העונה. ביל סיים את העונה עם 34 משחקים של לפחות 30 נקודות ו- 8 משחקים של לפחות 40 נקודות. הוא פתח את העונה עם רצף של 17 משחקים עם לפחות 25 נקודות שהיווה את הרצף הכי ארוך בפתיחת עונה בליגה ב- 50 השנים האחרונות. ביל קלע שיא קריירה של 60 נקודות בפילדלפיה ואת משחקו ה- 5 בקריירה עם 50 נקודות באינדיאנה. השחקן בעונתו התשיעית נבחר לפתוח בחמישיית האולסטאר לראשונה בקריירה שלו.

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter