דני אבדיה מול ממפיס גריזליס
אבדיה מול ממפיס. מתחיל לחזור לעניינים
צילום: Ned Dishman/NBAE via Getty Images

אבדיה חוזר לעניינים: 10 נק' מול ממפיס

סקוט ברוקס החזיר את הישראלי לרוטציה והרוקי של וושינגטון החזיר עם הופעה משופרת, אבל 22 איבודי כדור קבוצתיים היו יותר מדי עבור הוויזארדס שהפסידו בבית לגריזליס

אחרי שרשם את כמות הדקות הכי נמוכה שלו העונה, בהפסד לבוסטון ביום ראשון, דני אבדיה חזר לתפקיד יותר משמעותי ברוטציה מול ממפיס. אבדיה נכנס 3:14 דקות לסיום הרבע וכבר מהפתיחה נראה יותר מעורב. בפוזשן הראשון הוא לקח ריבאונד ויצא קדימה. לפני המשחק ברוקס אמר שהוא "אוהב אותו ומאמין בו" והרגיש שדני טעון באנרגיות חיוביות. אבדיה עלה על הלוח עם 2 נק' במתפרצת מאסיסט של ראסל ווסטברוק.

ברבע השני האנרגיות עדיין היו שם: דיפלקשן, עזרה טובה לשאר השחקנים וקלוז אאוט בסוף שעון לג'ה מוראנט, שהביא לאיבוד כדור של הכוכב של ממפיס. דני קלע את סל השדה השני שלו אחרי הנעת כדור, שהתחילה מפוסט אפ של רובין לופז, דרך אסיסט של ראול נטו. לקראת סוף המחצית שחקני וושינגטון רשמו 8 איב' ב-6 דקות, כולל אחד של דני, שהסתיים במתפרצת של הגריזליס.

אבדיה לא שיחק כמעט ברבע השלישי וחזר למגרש 4:11 דקות לסיום הרבע, וכמו כל שאר השחקנים לא הצליח למצוא את הקצב ולהאט את הגריזילס. ברבע האחרון, שבו דני לא ירד מהמגרש, הוא קלע שלשה ראשונה מאז הניצחון על הלייקרס ב-23 לפברואר, ואז הוסיף עוד אחת בניסיון החזרה של הוויזארדס. ההפרש ירד ל-10, אך לא יותר מזה. בסה"כ דני שיחק 26 דקות, הכי הרבה שלו מאז הניצחון בבוסטון באמצע פברואר.

למרות 22 איבודים של הוויזארדס, שעלו להם ב-32 נק' של ממפיס מהצד השני, מבחינת ברוקס הקבוצה הפסידה את המשחק בהגנה: "הם שיחקו את המשחק שלהם ולא היו מוטרדים מאיתנו. לא היינו מספיק פיזיים והיה להם נוח ב-18 הדקות האחרונות של המחצית הראשונה".

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter