ראסל ווסטברוק מול דאלאס מאבריקס
משחק גדול שלו לא הספיק לניצחון. ראסל ווסטברוק מול דאלאס מאבריקס
צילום: Glenn James/NBAE via Getty Images

סיכום משחק: הוויזארדס נכנעו למאבריקס 125:124

וושינגטון רושמת הפסד דרמטי בדאלאס בתום קרב צמוד בדקות הסיום. 71 נק' משותפות לווסטברוק וביל לא הספיקו

מאת: ג'קסון פיליו |

על אף 42 נק', 10 ריב' ו-9 אס' של ראסל ווסטברוק, הוויזארדס הפסידו למאבריקס בליל שבת במשחק החוץ השני ברציפות. בראדלי ביל הפך לשחקן הרביעי בהיסטוריית הפרנצ'ייז שמשחק 600+ משחקים במדי הקבוצה וסיים את הערב עם 29 נק'.

המאבריקס לא בזבזו זמן ועלו ליתרון מוקדם, כשיצאו לריצת 5:19 בחמש הדקות הראשונות של המשחק וסיימו את הרבע הראשון ביתרון 12. היכולת של לוקה דונצ'יץ' להיכנס לצבע יצרה נקודות לא רק לעצמו, אלא סייעה למאבריקס גם למצוא קלעי שלשות פנויים. כקבוצה, המאבריקס קלעו 6/10 מחוץ לקשת (60%) במהלך הרבע הראשון. דאלאס נשארה לוהטת מהשלוש גם ברבע השני וקלעה את שלוש הזריקות הראשונות שלה מחוץ לקשת. המאבריקס עלו כבר ליתרון 18 נק', לפני שוושינגטון השיבה בריצת 1:12 וצימקה את הפער לפני תום המחצית. ווסטברוק קלע 6 נק' וחילק עוד 2 אס' בשתי הדקות האחרונות של הרבע, כדי להוביל את הקאמבק של הוויזארדס.

וושינגטון הייתה זו ששלטה ברבע השלישי, כשקלעה 13/22 מהשדה (59.1%) והפכה את התוצאה בדרך ליתרון 8 נק'. הוויזארדס השתלטו על הצבע וקלעו שם 22 מ-32 הנק' שלהם. המאבריקס, לעומת זאת, החזירו לעצמם את המומנטום ברבע הרביעי כשהשוו את המשחק אחרי ריצת 2:8. הקבוצות שמרו על התוצאה הצמודה לאורך כל דקות הסיום, עד ששלשה של פיני-סמית' ב-10 השניות האחרונות סגרה סיפור עבור המאבריקס והעניקה להם את הניצחון.

מובילים בנקודות:

וויזארדס: ראסל ווסטברוק (41), בראדלי ביל (29), רוי הצ'ימורה (18).

מאבריקס (31), דוריאן פיני-סמית' (22), מקסי קלבר (17).

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter