שניים מהמצטיינים מול הפייסרס חוגגים: קייל קוזמה ודאוויס ברטאנס
שניים מהמצטיינים מול הפייסרס חוגגים: קייל קוזמה ודאוויס ברטאנס
צילום: Stephen Gosling/NBAE via Getty Images

דרמה ביתית מסתיימת בחגיגה של הוויזארדס

ניצחון אחרי הארכה מול הקהל הביתי, אבדיה שיחק 17 דקות

וושינגטון וויזארדס פתחה את משחקי הבית של עונת 21/22 עם דרמה נוספת מול אינדיאנה פייסרס, כהמשך ישיר לקרבות מלאים בנקודות מהעונה שעברה, בדרך לניצחון 135 – 134 רק אחרי 53 דקות של כדורסל. בלי בראדלי ביל הפצוע בירך, ספנסר דינווידי עם 34 נק' ו- 9 אס' וקייל קוזמה עם 26 נק' ו- 11 ריב' הובילו את התרומה של שחקני החמישיה, אבל הספסל בלט לא פחות עם 18 של ראול נטו (שהיה מצוין ברבע השלישי), 17 של דאוויס ברטאנס כולל שלשת סטפ-בק קריטית עמוק בהארכה ו- 14 נק' עם 7 ריב' של מונטרז הארל. לוויזארדס זו פעם ראשונה מאז 2017 שהם עם מאזן 2 – 0 בפתיחת העונה. קייל קוזמה דיבר אחרי המשחק על האווירה המצוינת מהקהל הביתי: "היינו בשוק על הספסל. אמרנו אחד לשני, 'וואוו, זה יהיה חזק העונה'."

דני אבדיה סיים את המשחק עם 2 נקודות עם 1 מ- 3 מהשדה, 2 ריבאונדים, אסיסט ואיבוד ב- 17 דקות. הוא היה על המגרש יחד עם חמישיה שכללה בעיקר שחקני ספסל כשהוויזארדס ברחו ליתרון דו ספרתי בסוף הרבע השלישי בהובלת ראול נטו ומונטרז הארל. אחרי המשחק הוא חזר לפרקט מול אולם ריק לעבוד על הקליעה משלוש – אלמנט שראינו ממנו לא מעט בעונה שעברה.

המשחק הוכרע לטובת הוויזארדס הרבה בזכות קליעה יוצאת מן הכלל מחוץ לקשת כל המשחק עם 19 מ- 38 (50%) ובעיקר ברגעי הקלאץ': דינווידי עם שתיים בסוף המועד החוקי שהישוו אחרי פיגור 117 – 123 והוסיף עוד אחת גדולה בהארכה בנוסף לאותה שלשה של ברטאנס. גם הפייסרס קלעו טוב מחוץ לקשת עם 15 מ- 34 (44.1%) ונהנו מ- 40 נקודות של מיילס טרנר ו- 28 נקודות כל אחד מדומנטאס סאבוניס ומלקולם ברוגדון. המשחק הבא של הוויזארדס יהיה בברקליז סנטר מול ברוקלין נטס ב- 02:30 בלילה שבין שני לשלישי שעון ישראל.

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter