דני אבדיה בעונה שעברה מול גורדון הייוורד וההורנטס. יצטרך לשמור בין היתר על הייוורד, ברידג'ס, בול ואחרים
דני אבדיה בעונה שעברה מול גורדון הייוורד וההורנטס. יצטרך לשמור בין היתר על הייוורד, ברידג'ס, בול ואחרים
צילום: Patrick Smith/Getty Images

לקראת משחק: מחפשים ניצחון שישי רצוף בשארלוט (02:00)

לקראת שני משחקי חוץ בק-טו-בק, הוויזארדס מקווים להמשיך את רצף הניצחונות מול ההורנטס. בראדלי ביל חוזר

מאת ג'קסון פיליו

הוויזארדס יתארחו אצל שארלוט הורנטס ב'ספקטרום סנטר' בלילה בין רביעי לחמישי ב – 02:00 שעון ישראל במשחק חוץ ראשון מבין שניים תוך 24 שעות כשהשני יתקיים במיאמי. וושינגטון היא מוליכת המזרח עם מאזן 10 – 3 ומגיעה אחרי חמישה ניצחונות רצופים, האחרון בבית על הפליקאנס 105 – 100 אחרי חזרה מפיגור של 19 נקודות ללא בראדלי ביל שיחזור לסגל הלילה. שארלוט מגיעה אחרי יומיים מנוחה ועם תנופה של שלושה ניצחונות רצופים כולל על גולדן סטייט.

חמישיות צפויות

וויזארדס: ספנסר דינווידי, בראדלי ביל, קנטביוס קלדוול-פופ, קייל קוזמה, דניאל גאפורד

הורנטס: לאמלו בול, טרי רוז'יר, גורדון הייוורד, מיילס בריג'ס, מייסון פלאמלי

דו"ח פצועים

וויזארדס: דאוויס ברטאנס (נקע קרסול שמאל – בחוץ), רוי הצ'ימורה (לא עם הקבוצה – בחוץ), תומאס בראיינט (פציעה ברצועה הצולבת – בחוץ)

הורנטס: גורדון הייוורד (אי נוחות בשריר הירך האחורי הימני – כנראה ישחק), פי ג'יי וושינגטון (מתיחה במרפק יד שמאל – בחוץ)

הסיפורים לקראת

ביל חוזר להרכב

בראדלי ביל יחזור לפרקט אחרי שהחמיץ שני משחקים בעבקות מות סבתו. האולסטאר וה-אול NBA ייתן עוד דחיפה לסגל העמוק של הוויזארדס שבלעדיו העונה הגיע למאזן 3 – 0. בהיעדרו, ספנסר דינווידי לקח אחריות והגיע לממוצע של 28.3 נקודות למשחק והובלה לניצחונות על הפייסרס, מג'יק והפליקאנס. "דיברנו על העומק שלנו לפני תחילת העונה," אמר המאמן ווס אנסלד ג'וניור, "אנחנו אף פעם לא רוצים להיות בלי בראד, השחקן הכי טוב שלנו. אבל העובדה שאנחנו טובים לקטעים ארוכים בלעדיו היא נהדרת."

הוויזארדס מתקרבים לנקודת ציון נוספת בפתיחה הלוהטת

אחרי 13 משחקים, לוויזארדס יש את הפתיחה הכי טובה בתולדות המועדון מאז עונת 74/75 כשהקבוצה פתחה עם 11 – 2. אז היא המשיכה לעונה של 60 – 22 ומקום ראשון בבית המרכז לפני שהפסידה לווריורס בסדרת הגמר. עם ניצחון נגד שארלוט, וושינגטון תשתווה לקבוצה ההיא אחרי 14 משחקים עם מאזן של 11 – 3, הטוב בהיסטוריה של המועדון. ועדיין הוויזארדס שומרים על פרספקטיבה לגבי הפתיחה הטובה של העונה. "שיאים נועדו להישבר." אמר אנסלד ג'וניור בחיוך אחרי הניצחון על ניו אורלינס, "זה דבר טוב, מרגש, אבל עדיין יש לנו המון משחקים לשחק. אם בעוד 25 משחקים עדיין נשב בעמדה הזו עם נקודות ציון נוספות, זה גם יהיה מצוין. אבל זו עונה ארוכה."

ברידג'ס ובול קובעים את הטון אצל ההורנטס החמים

ההורנטס יבואו בתנופה אחרי הניצחון 106 – 102 על גולדן סטייט שעצר רצף של שבעה ניצחונות של הווריורס. את שארלוט הובילו שלושה שקלעו לפחות 20 נקודות: מיילס בריג'ס (22), לאמלו בול (21) וטרי רוז'יר (20). בול ובריג'ס הם העוגנים של שארלוט העונה שמציגה מאזן של 8 – 7. בול, היוצר ההתקפי העיקרי הפך גם לריבאונדר מוביל עם לפחות שבעה בחמישה המשחקים האחרונים כולל משחקים של 16 ו- 17 ריבאונדים מול הלייקרס והניקס.

Related Content

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter