דני אבדיה מול הראפטורס במשחק קדם העונה בשבוע שעבר. יפתח מולם עונה שניה בליגה
צילום: Stephen Gosling/NBAE via Getty Images

לקראת משחק: הוויזארדס פותחים עונה בטורונטו

עונת 2021/22 של וושינגטון וויזארדס תיפתח ב- 02:30 שעון ישראל בלילה שבין רביעי לחמישי במשחק חוץ מול הראפטורס

מאת ג'קסון פיליו

סגלים שעברו שינויים רבים עם מטרות מוכרות: להגיע לפלייאוף. וושינגטון וויזארדס וטורונטו ראפטורס לא יציגו העונה את ראסל ווסטברוק וקייל לאורי בהתאמה, אבל במקומם הגיעו דרך טריידים והדראפט לא מעט פנים חדשות. ברביעי בערב הקבוצות תיפגשנה ב- 'סקושיה בנק ארינה' בטורונטו (02:30 שעון ישראל בין רביעי לחמישי). על הקווים טורונטו תמשיך לשחק תחת המאמן הראשי ניק נרס – הוויזארדס יציגו את ווס אנסלד ג'וניור למשחק רשמי ראשון בעונה הרגילה כמאמן ראשי.

חמישיות צפויות

וויזארדס: ספנסר דינווידי, בראדלי ביל, קנטביוס קלדוול-פופ, קייל קוזמה, דניאל גאפורד

ראפטורס: פרד ון וליט, גוראן דראגיץ', או. ג'י. אנאנובי, סקוטי בארנס, קים ברץ'

דו"ח פצועים

וויזארדס: תומאס בראיינט (פציעה ברצועה הצולבת – בחוץ), קסיוס ווינסטון (מתיחה בשריר הירך השמאלי – בחוץ), רוי הצ'ימורה (לא עם הקבוצה – בחוץ)

ראפטורס: כריס בושה (נקע באצבע יד שמאל - בספק), פסקל סיאקם (פציעה בכתף שמאל – בחוץ), יוטה ווטאנבי (מתיחה בשריר התאומים שמאל – בחוץ)

הסיפורים לקראת

גאפורד מוכן לתפקיד מורחב

48 שעות אחרי שהוויזארדס פירסמו על חוזה רב שנתי עם דניאל גאפורד, הסנטר הצעיר יפתח רק בפעם השלישית בחמישיה מאז שהגיע לדי. סי. בתום מועד ההעברות בעונה שעברה. גאפורד ביסס את מעמדו כחוסם מעל הטבעת בהגנה ומסיים האלי-הופים בהתקפה. "השמיים הם הגבול בשבילי," הוא אמר השבוע, "אני רק רוצה להשתפר במהלך העונה. אנחנו ניתן 100% כל ערב כדי לתת שואו לקהל."

הוויזארדס מתרכזים בעצמם

שתי הקבוצות עברו תהליכים דומים בקיץ ונבנו בצורה די דומה עם סגל עמוק ושילוב מעניין של ותיקים וצעירים. הוויזארדס הביאו את ספנסר דינווידי להיות הרכז במקום ווסטברוק והראפטורס את דראגיץ' במקום לאורי. "הם משחקים מהר ומאד מגוונים," אמר עליהם אנסלד ג'וניור, "זה יהיה אתגר, אין ספק, עם התרגשות של משחק ראשון מול קהל שייתן אווירה מאד ביתית אבל אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו, בדבר הבא שצריכים לבצע, בלנצח כל פוזשן."

העונה השניה של אבדיה

דני אבדיה יפתח את עונתו השניה בליגה במשחק שיהיה החזרה הרשמית שלו למגרשים אחרי הפציעה לפני כחצי שנה. אבדיה צפוי לעלות מהספסל ולהיות יותר עם הכדור בהשוואה לעונה שעברה. "אנחנו מצפים מדני ליותר בשני צידי המגרש," אמר עליו בראדלי ביל, "הכודר יהיה יותר אצלו לפני הפיקנרול בהתקפה והגנתית נאתגר אותו להשתמש בגודל שלו מול שחקני כנף מגוונים בעמדות 3-4. אני שמח שהוא חזר, שהוא בריא ואני אוודא לדחוף אותו כל העונה."

Related Content

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter