מוניומנטל ספורטס ואנטרטיינמנט מודיעה על שיתוף פעולה עם אנרג'יקס

החברה הישראלית המובילה שמייצרת חשמל מאנרגיה מתחדשת בישראל, פולין וארה"ב תחבור לוושינגטון וויזארדס

וושינגטון די. סי. – 13.10.21 – 'מוניומנטל ספורטס ואנטרטיינמנט' (MSE) הודיעה היום שאנרג'יקס – אנרגיות מתחדשות בע"מ , חברה מובילה בתחום האנרגיה המתחדשת עם פורטפוליו גלובלי של פרויקטים לייצור חשמל מאנרגיה מתחדשת, תהפוך לשותפה רשמית של וושינגטון וויזארדס באמצעות חברת בת אמריקאית לה משרדים בארלינגטון, וירג'יניה.

אחרי שנוסדה ב- 2009, אנרג'יקס צמחה במהירות והפכה לאחת החברות הציבוריות המובילות לייצור אנרגיה ירוקה בתחומי הפוטו-וולטאי, רוח ואגירת אנרגיה. המקצועיות והתעוזה של אנרג'יקס, היציבות הכלכלית וניסיון רחב בתעשיה מאפשרים לה לבנות פרויקטים מורכבים שיוצרים ערך לטווח ארוך בשביל הקהילה, התושבים והסביבה.

"שיתוף פעולה עם חברה כמו אנרג'יקס מהווה הזדמנות ייחודית בשביל 'מוניומנטל ספורטס ואנטרטיינמנט' והוושינגטון וויזארדס," אמר ג'ים ואן סטון, נשיא הפעילות העסקית והמנהל המסחרי. "מותג שגדל בתחום הבר-קיימא ואנרגיה מתחדשת עם מרכז פעילות בצפון וירג'יניה זה משהו שאוהדי הוויזארדס יכולים להעריך, ואנחנו לא יכולים להיות נרגשים יותר מהעובדה שאנרג'יקס הם חלק מהמשפחה שלנו."

לאחר שאנרג'יקס זיהתה את הפוטנציאל הגלום בצמיחת שוק האנרגיה המתחדשת בארה"ב, אנרג'יקס, באמצעות חברת בת אמריקאית - 'אנרג'יקס ארה"ב', הקימה מערך פעילות עצמאי מקומי לפעילותה בארה"ב - לייזום, פיתוח, בניה, מימון ובעלות של מתקנים סולארים ברחבי ארה"ב. עד היום, 'אנרג'יקס ארה"ב' יצרה ומפעילה מתקנים סולאריים בטכנולוגיה פוטו-וולטאית (PV) בהספק של יותר מ- 170 מגה-וואט ברחבי וירג'יניה עם צבר פרויקטים רחב נוסף בסך של יותר מ- 6 ג'יגה-וואט. כיום אנרג'יקס הנה אחת החברות הגדולות והמובילות בתחום ייצור החשמל משדות פוטו-וולטאיים בוירג'יניה.

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם הוושינגטון וויזארדס ולהצטרף לקבוצה נפלאה וקהל האוהדים שלה," אמר אסא (אסי) לוינגר, מנכ"ל אנרג'יקס – אנרגיות מתחדשות בע"מ. " ערכי הבסיס של אנרג'יקס הם עבודה קבוצתית ומצויינות. לכן, הבחירה להצטרף למשפחת הכדורסל של הוויזארדס היתה החלטה קלה, כי הם מייצגים את הערכים האלו בכל יום. כחברה ישראלית, זה כבוד גדול עוד יותר עבורינו להצטרף לקהל האוהדים הישראלי ההולך וגדל של הוויזארדס ולתמוך בקבוצה! אנרג'יקס מצפה בכיליון עיניים להעמיק את הפעילות שלנו כאן בארה"ב, להביא אנרגיה לפרקט, ולקראת עונת כדורסל נפלאה!"

Related Content

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter