ווסטברוק ואבדיה במשחק מול טורונטו
ראסל ווסטברוק ודני אבדיה במשחק מול טורונטו. ינסו להוביל לתוצאה סופית אחרת באורלנדו הלילה
צילום: Julio Aguilar/Getty Images

לקראת משחק: הוויזארדס ינסו לעצור את הנפילה באורלנדו

אחרי הפסד צורב עם הבאזר מול טורונטו, הוויזארדס ינסו להתאושש על חשבון אורלנדו מג'יק במשחק השני מתוך שישה במסע הנוכחי

מאת ג'קסון פיליו

הוויזארדס יתארחו אצל המג'יק הלילה (02:00 בין רביעי לחמישי) ב'אמוויי סנטר' באורלנדו. וושינגטון תרצה לעצור את הנפילה הכללית שנמשכת מאז פגרת האולסטאר עם 3 ניצחונות בלבד מתוך 15 משחקים כולל ההפסד בשניה האחרונה מול טורונטו ראפטורס. אורלנדו מגיעה אחרי הפסד ב- 10 נקודות מול דנבר.

חמישיות צפויות

וויזארדס: ראסל ווסטברוק, ראול נטו, דני אבדיה, דאוויס ברטאנס, אלכס לן

מג'יק: אר. ג'יי. האמפטון, דוויין בייקון, ג'יימס אניס, צ'ומה אוקיקי, וונדל קרטר ג'וניור

דו"ח פצועים

וויזארדס: בראדלי ביל (זעזוע בצד ימין של האגן – בספק), תומאס בראיינט (פציעה ברצועה הצולבת – בחוץ), דניאל גאפורד (נקע בקרסול ימין – בחוץ), רוי הצ'ימורה (נוקשות בכתף ימין – בספק) , רובין לופז (מתיחה בשריר הארבע ראשי – בספק)

מג'יק: קול אנת'וני (שבר בצלעות צד ימין – בספק), קים בירץ' (מחלה שאינה קורונה – בספק), מייקל קרטר וויליאמס (מחלה שאינה קורונה – בספק), מרקל פולץ (קרע ברצועה הצולבת ברך שמאל – בחוץ), גארי האריס (מתיחה בשריר – בחוץ), ג'ונתן אייזק (מתאושש מפציעה בברך שמאל – בחוץ), קארים מיין (פגיעה בשריר הירך הימני – בחוץ), אוטו פורטר ג'וניור (כאב בכף רגל שמאל – בחוץ).

הסיפורים לקראת

אבדיה מייצר עם הלך רוח אגרסיבי

מאז שחזר לחמישיה הפותחת לפני שישה משחקים, דני אבדיה משחק את הכדורסל הכי פרודוקטיבי שלו העונה. עם בראדלי ביל שלא שיחק בחמישה המשחקים האחרונים ורויו הצ'ימורה שלא שיחק בשני האחרונים, אבדיה היה מהשחקנים שלקחו על עצמם יותר מנטל העבודה. בחמשת המשחקים האחרונים הוא קולע ב- 36.2% מהשדה עם 9.4 זריקות, עליה לעומת 5.4 זריקות בממוצע ב- 40 המשחקים שקדמו להם העונה. אבל בזמן שנתוני הקליעה והנקודות שלו לא מזנקים החוצה מהטטיסטיקה, הוא מוצא דרכים אחרות להשפיע על המשחק. אבדיה קטף לפחות 8 ריבאונדים בחמישה משחקים ברציפות, כולל שני דאבל-דאבלים בשלושת המשחקים האחרונים. "אני מנסה להיות יותר אגרסיבי", אמר אבדיה אחרי המשחק מול טורונטו. "אני מרגיש שאני ריבאונדר טוב. אני יכול לקחת את הריבאונד ולעזור לחבריי לקבוצה כשהם צריכים אותי... זה מה שאני עושה. זה הכל חלק ממטרה להיות יותר אגרסיבי ולעזור לקבוצה כמה שאני יכול."

הוויזארדס עדיין בטווח הגעה לפלייאוף/פלייאין במירוץ צמוד במזרח

למרות שלא עזרו לעצמם בטבלה בשבועות האחרונים, שאיפות הפלייאוף של הוויזארדס עדיין ריאליים במזרח הצפוף. עם מאזן 17 – 32, וושינגטון מדורגת 13 במזרח, אבל רק 3.5 משחקים מהמדורגת 10 שיכניס את הקבוצה לטורניר הפליי-אין. הקבוצות שממש לפני הוויזארדס בטבלה, הקאבלירס (12), ראפטורס (11) והבולס (10) מחזיקים יחד במאזן 8 – 22 ב- 30 המשחקים האחרונים שלהן. עם החזרה בקרוב של ביל, הצ'ימורה וגאפורד, יחד עם לוח משחקים פחות מאיים לקראת סיום העונה, לוושינגטון יהיו הזדמנויות. אבל לא משנה כמה צפוף יהיה במאזנים, הוויזארדס יודעים שהאחריות היא עליהם לשנות את מצבם. "אנחנו חייבים לפצח את זה", אמר ראסל ווסטברוק מוקדם יותר השבוע. "אף קבוצה לא תרחם עלינו, אז זה עלינו לפצח את מה שצריך."

המבט החדש של המג'יק

הוויזארדס והמג'יק נפגשו פעמיים העונה, בק-טו-בק בדי. סי. בשבוע הראשון של העונה. וושינגטון הפסידה בשניהם, ב- 10 וב- 7 נקודות בהתאמה. הניצחונות של המג'יק הגיעו בהובלת הסנטר האולסטאר שלהם ניקולה ווצ'ביץ' והפוינט גארד הצעיר מרקל פולץ. ווצ'ביץ' סיים עם 18.5 נק', 12.5 ריב' ו- 3.5 אס' למשחק. פולץ עם 23.5 נק' ב- 52.9% מהשדה. הרוטציה של אורלנדו נראית לגמרי אחרת עכשיו מאשר באותו שבוע פתיחה. פולץ גמר את העונה עם קרע ברצועה הצולבת בברך שמאל. ווצ'ביץ', יחד עם שחקני החמישיה ארון גורדון ואוון פורנייה, נשלחו בעיסקאות בדדליין בסוף מארס. הארבעה האלו יחד קלעו בממוצע 71.7 נקודות למשחק עבור אורלנדו העונה. טרנס רוס, שקולע בממוצע 16, מוביל את הסגל הנוכחי שנקודות, אבל משחק בתפקיד של שחקן שישי. רוס מגיע אחרי משחק של 19 נקודות ב- 31 דקות מול הנאגטס.

אבדיה רשם שיא עונתי בדקות

דני סיים את משחקו האחרון מול טורונטו עם 12 נק', 10 ריב' ואסיסט ב- 40 דקות - שיא עונתי שלו. הוא שמר די בהצלחה על פסקל סיאקם ואו. ג'י אנונובי.

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter