רוי הצ'ימורה וקורי קיספרט במשחק מול אורלנדו. דקות ראשונות העונה לפורוורד היפני של הוויזארדס
רוי הצ'ימורה וקורי קיספרט, יחד עוד בגונזגה, במשחק מול אורלנדו. דקות ראשונות העונה לפורוורד היפני של הוויזארדס
צילום: Fernando Medina/NBAE via Getty Images

פעולות גדולות בסיום תורמות לניצחון באורלנדו

קוזמה וביל הובילו את הוויזארדס שקיבלו חזרה לפרקט את רוי הצ'ימורה. 12 דקות לאבדיה

אחרי שירדו למאזן שלילי, הוויזארדס פגשו את אורלנדו בפעם השנייה העונה ומצאו את עצמם רודפים אחרי המג'יק כבר מהרבע הראשון. החזרה של רוי הצ'ימורה העלתה חיוך על פני שחקני הוויזארדס, אבל רק ברבע האחרון הם יכלו להרשות לעצמם לחייך באמת. פעולות גדולות של קייל קוזמה, שסיים עם דאבל דאבל מרשים של 27 נק' ו – 20 ריב', ובראדלי ביל, שניהל מעולה את הרבע האחרון עם סלים, אסיסטים וחסימה אחת ענקית הובילו את הוויזארדס לניצחון 102 – 100, רגע לפני רצף של 8 משחקים בבית. דני אבדיה קלע 2 נקודות ב – 12 דקות.

הוויזארדס הגיעו לאורלנדו עם סגל כמעט מלא, כולל משחק ראשון העונה לרוי הצ'ימורה, שנכנס אחרי 5:30 דקות לשחק בפעם הראשונה העונה. השחקנים של אנסלד ג'וניור נקלעו לבצורת בסיום הרבע והמג'יק רצו 14 – 0 כדי לסיים את הרבע הראשון ביתרון 26 – 20. הפורוורד היפני רשם את דאנק הבכורה העונה, אבל מבול שלשות של המג'יק (6/12 במחצית הראשונה) ביחד עם משחק התקפה מבולבל של הוויזארדס השאירו את המג'יק ביתרון 49 – 42 אחרי 24 דקות. בראדלי ביל רשם משחק 11 ברציפות עם מעל 5 אס', אבל מלבד קוזמה, שהיה עם דאבל דאבל כבר במחצית, הוא לא קיבל מספיק עזרה.

הרבע השלישי היה צעד ראשון בכיוון הנכון. קנטביוס קולדוול-פופ קלע 7 נקודות מה – 11 הראשונות של וושינגטון אחרי פתיחת המחצית השנייה עד ליתרון 56 – 55 לוויזארדס, אבל זה לא הספיק מול טרנס רוס מהמג'יק, שקלע 16 ברבע השלישי ו – 32 במשחק כולו. המג'יק המשיכו להחזיק ביתרון, 71 – 67 אחרי 3 רבעים. ברבע האחרון קלאץ' קוזמה הגיע לעבודה. אחרי ששבר את שיא הקריירה שלו בריבאונדים (20) והפך לשחקן השישי בהיסטוריה של הפרנצ'ייז שרושם משחק עם לפחות 20 נקודות ו – 20 ריבאונדים (האחרון היה אנטואן ג'יימיסון) הוא קלע שלשה חשובה ועוד סל בריבאונד התקפה, אבל למג'יק היה כדור אחרון כדי להשוות או לנצח וביל הגיע בתזמון מושלם כדי לחסום את ניסיון הזריקה של גארי האריס ולהבטיח חזרה למאזן של 50% אחוזי הצלחה עם 20 – 20 לעונה.

דני אבדיה עלה מהספסל ביחד עם הצ'ימורה, כשווס אנסלד ג'וניור ניסה הרכב של 3 פורוורדים. דני קלע את הזריקה הראשונה שלו, אבל החטיא עוד פעמיים וביצע 2 עבירות מהירות על טרנס רוס ופרנץ וואגנר. ברבע השלישי הוא שוב נכנס ביחד עם הצ'ימורה והצליח לרשום חסימה אחת, בדרך ל- 2 נק' (1/3 מהשדה), 3 ריב' ב – 12 דקות. המשחק הבא של הוויזארדס יהיה בבית מול אוקלהומה סיטי, בלילה של מורשת יהודית בין שלישי לרביעי (02:00) שעון ישראל.

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter