דני אבדיה סיים עם 6 נקודות בהפסד הביתי לשארלוט הורנטס
דני אבדיה סיים עם 6 נקודות בהפסד הביתי לשארלוט הורנטס
צילום: Stephen Gosling/NBAE via Getty Images

הקאמבק שלא צלח – הפסד בית שני העונה לוושינגטון

משחק שני ברציפות שהווויזארדס נקלעים לפיגור דו ספרתי. 19 דקות טובות לאבדיה בשני צידי המגרש

הוויזארדס רצו לשמור על המאזן הביתי המצוין (7 – 1) שלהם והגיעו במצב רוח מצוין אחרי הניצחון הגדול מול מיאמי בשבת. אחרי רבע ראשון צמוד, שארלוט ברחה ועלתה ליתרון שיא של 15 נקודות במהלך הרבע השלישי. מונטרז הארל, שקלע 24 נק' ורשם שיא קריירה של 18 ריב', נלחם בצבע, ובדומה למשחק מול ההיט, הוויזארדס התעשתו ושלשות של דינווידי, ביל ופופ ברבע האחרון קיזזו את ההפרש לשתי נקודות בלבד (103 – 105) פחות מדקה לסיום. השלשה של טרי רוזיר, שקלע 32 נקודות, עצרה את הכל בדרך להפסד 103 – 109. דני אבדיה סיים עם 6 נק', 4 ריב' ו – 2 חס' ב- 19 דקות שכללו לא מעט פעולות הגנה טובות, אבל הוויזארדס הפסידו בפעם השנייה בלבד העונה בבית. ווס אנסלד ג'וניור בסיום: "אסור לנו לתת לקבוצות לפתח מומנטום, כמו ששארלוט עשתה ברבע השלישי, כי לא תמיד נצליח להתעשת ולחזור למשחק".

הוויזארדס נכנסו לעניינים ראשונים ועלו ליתרון 8 – 0 בשלוש דקות הראשונות, כשהם עוצרים את ההורנטס על 0/7 מהשדה. משחק ההתקפה של וושינגטון זרם, בראדלי ביל מסר 4 אס' כבר ברבע הראשון, אבל היתרון אחרי 12 דקות עמד על נקודות בלבד (27 – 26). השחקנים של אנסלד ג'וניור המשיכו לרוץ, כשהם קולעים 10 נקודות בהתקפות מתפרצות ושולטים בצבע, אבל ההורנטס לא הרפו לשנייה. לאמלו הוביל את הקבוצה עם 15 נקודות ברבע השני, כששתי שלשות שלו לקראת סיום המחצית הורידו את ההורנטס ביתרון 59 – 50 להפסקה.

בתחילת המחצית השנייה המשחק התחיל לברוח לוויזארדס, שעמדו על 4/20 לשלוש, כשמנגד שארלוט קולעת טוב, במיוחד טרי רוזיר, שקלע 11 נקודות ברבע השלישי, עד להפרש שיא של 15 נקודות. אנסלד מצא הרכב סביב מונטרז הארל, שרשם משחק מצוין עם 24 נקודות, וההפרש ירד ל – 10 לקראת סיום הרבע (73 – 83). ברבע האחרון ספנסר דינווידי, שרשם 0/8 מהשדה ב – 36 הדקות הראשונות, נכנס לעניינים. שתי שלשות שלו, כולל אחת במעבר, שהעירה את הקהל, הורידה את ההפרש ל – 6 בלבד (91 – 97) כחמש דקות לסיום. הוויזארדס המשיכו במומנטום ושלשה של קנטביוס קולדוול-פופ סגרה ריצת 7 – 0 לשתיים בלבד, פחות מדקה לסיום, אבל טרי רוזיר, שסיים עם 32 נקודות, קלע את השלשה השמינית שלו וסגר עניין בדרך לניצחון שני תוך שבוע של ההורנטס על הוויזארדס.

דני אבדיה עלה בפעם הראשונה לפרקט כ – 7 דקות מתחילת המשחק. הוא אמנם פתח עם החטאה, אבל תיקן בשלשה כמה התקפות לאחר מכן. גם במשחק הזה דני המשיך להראות מדוע הוא אחד השומרים הכי טובים של וושינגטון העונה. הוא חסם פעמיים ברבע השני, גם את קלי אוברה בעזרה וגם את גורדון הייוורד במהלך של אחד על אחד.הוא הוסיף עוד 2 נקודות ואסיסט ברבע השלישי וגרם ללא מעט שחקנים להחטיא מולו. המשחק הבא של הוויזארדס יהיה בחוץ מול הפליקנס, בלילה בין רביעי לחמישי (03:00).

Related Content

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter