בראדלי ביל עולה גבוה מול אייזיה הארטנסטיין והקליפרס ברבע האחרון
בראדלי ביל עולה גבוה מול אייזיה הארטנסטיין והקליפרס ברבע האחרון
צילום: G Fiume/Getty Images

הפסד ביתי כואב מול הקליפרס

אחרי מחצית ראשונה כמעט מושלמת של וושינגטון, הקליפרס חזרו וניצחו בשניות האחרונות

וושינגטון עלתה למשחק בית שמיני ברציפות וקיוותה להשיג ניצחון שייתן לה דחיפה לקראת מסע משחקי החוץ הקרוב. המחצית הראשונה היתה מושלמת כשיתרון השיא של הוויזארדס עמד על 35 הפרש. במחצית השנייה וושינגטון איבדה מהריכוז, הקליפרס עברו לחמישייה נמוכה ומהירה וצמצמו את ההפרש עד פיגור מינימלי בדקות הסיום. בהתקפה האחרונה לוק קנארד הצליח לקלוע שלשה ועבירה ולנצח את המשחק, 116 - 115. בראדלי ביל קלע 23 נק' וקייל קוזמה הוסיף דאבל – דאבל של 19 נק' ו -12 ריב', אבל הם לא הצליחו לעצור את הסחף. דני אבדיה עלה מהספסל וקלע 11 נק'.

וושינגטון פתחה את המשחק מעולה. ביל קיבל שמירות כפולות וניצל זאת כדי למצוא את החברים שלו לסלים פנויים, בעיקר את דניאל גאפורד שקלע 10 נק' מתוך ה – 17 הראשונות של הקבוצה. הקליפרס קלעו סל שדה ראשון רק אחרי 6 דקות, אבל נשארו בתמונה. הוויזארדס הובילו 32 – 23 אחרי רבע אחד. ברבע השני הוויזארדס השתלטו על המשחק ופתחו בריצת 22 – 2, שיחקו קבוצתי עם 16 אס' מתוך 19 סלי השדה הראשונים וירדו ביתרון מבטיח של 66 – 36 להפסקה. זו היתה הפעם השמינית בהיסטוריה של הפרנצ'ייז עם יתרון 30 נקודות ומעלה במחצית.

ברבע השלישי הקליפרס החליטו לא להרים ידיים והצליחו לקזז מההפרש מתחת ל – 20, כששלשה של קוזמה עוזרת לשמור על מרחק סביר ויתרון של 17 בסיום 3 רבעים, 93 – 76. ברבע האחרון המומנטום כבר השתנה והקליפרס המשיכו לקזז את ההפרש, כשמתפרצת של סקראב הורידה להפרש חד ספרתי (94 – 86) לראשונה מאז הרבע הראשון. ביל לקח את המשחק עליו וקלע 10 נקודות כדי להשאיר את הוויזארדס ביתרון. 8.2 שניות לסיום, ביתרון 115 – 112, השחקנים של אנסלד לא הצליחו להוציא כדור וקנארד קלע שלשה שוברת לב עם עבירה כדי להבטיח ניצחון לאורחים.

אבדיה עלה מהספסל ופתח טוב, כשהשלשה הראשונה שלו נכנסה מאסיסט של ביל. בהגנה דני המשיך לתת את שלו וסיים את המשחק עם 11 נק' (4/8 מהשדה, 1/2 מהשלוש ו- 2/3 מהקו), 3 ריב' ו- 2 אס' ב – 21 דקות. המשחק הבא של הוויזארדס יפתח מסע משחקי חוץ בממפיס, בלילה בין שבת לראשון (03:00).

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter