בראדלי ביל מול ג'ימי באטלר. ביל קלע 30 עבור הוויזארדס, באטלר 32 להיט. פגישה שניה איתם ביום שבת
בראדלי ביל מול ג'ימי באטלר. ביל קלע 30 עבור הוויזארדס, באטלר 32 להיט. פגישה שניה איתם ביום שבת
צילום: Eric Espada/Getty Images

הפסד חוץ במיאמי בסגל חסר

פעם שניה העונה שהוויזארדס מפסידים שני משחקים ברציפות. 6 נקודות ב- 20 דקות לאבדיה

וושינגטון הגיעה למיאמי אחרי הפסד, שבו נתקעה על 87 נקודות בלבד, הכי נמוך שלה העונה, והמחצית הראשונה מול ההיט המשיכה באותו כיוון. ללא דניאל גאפורד וספנסר דינווידי, הוויזארדס התקשו להתאושש ולמרות מחצית שנייה טובה יותר רשמו הפסד 97 - 112 להיט, כשזו הפעם השנייה העונה שהם מפסידים פעמיים ברציפות. בראדלי ביל, ללא שותפו לקו האחורי הפותח, סיים עם 30 נק', קוזמה כמעט רשם טריפל דאבל עם 30 נק', 13 ריב' ו – 7 אס' והרוקי קורי קיספרט סיים עם 13 נק' ושיא קריירה של 3 שלשות. לדני אבדיה לקח זמן להיכנס לעניינים, עם שיפור ברבע האחרון בדרך ל- 6 נק' ב – 20 דקות. וושינגטון עם מאזן 10 – 5 איבדה את ראשות המזרח למיאמי וברוקלין.

המחצית הראשונה של הוויזארדס לא היתה טובה והמשיכה את היכולת מההפסד להורנטס. המשחק נפתח כששתי הקבוצות לא נכנסות לקצב ואחרי 4 דקות התוצאה היתה 6:8, ההיט יצאו ראשונים מההלם וסיימו את הרבע הראשון בריצת 9 – 0 והובילו 21 – 19 אחרי 10 דקות. קיספרט היה נקודות האור בחצי הראשון עם 3 שלשות (שיא קריירה). השחקנים של ווס אנסלד ג'וניור קלעו רק 9 מ – 23 לשתיים (39.1%) וירדו למחצית בפיגור 40 – 47.

ברבע השלישי ההתקפה של הוויזארדס חזרה לעצמה עם 30 נק', אבל גם במיאמי נכנסו לקצב וקלעו 7 שלשות, כשפי.ג'יי. טאקר הותיק קולע שתיים רצופות עד ליתרון שיא של 61 – 48. ביל קלע 15 נקודות ברבע השלישי, אבל הפער רק נשאר וההיט הובילו 83 – 70 אחרי 3 רבעים. ברבע האחרון הוויזארדס ניסו להישאר במשחק, כולל 10 נקודות רצופות של קוזמה, אבל הההפרש נשאר דו ספרתי עד שריקת הסיום.

דני עלה לראשונה לפרקט 7:58 דקות לסיום הרבע הראשון וכמו כל הקבוצה לא מצא את הקצב בהתקפה. הוא החטיא את 3 הזריקות הראשונות שלו, גם שלשה וגם פוסט אפ באיזור הטבעת. כרגיל, אבדיה הופקד על השחקן המרכזי של היריבה, הפעם היה זה ג'ימי באטלר, שסיים את המשחק עם 32 נקודות, ורשם גם כמה פוזשנים מוצלחים בצד הזה של המגרש. במחצית השנייה דברים הלכו יותר טוב לדני, הוא קלע שתי שלשות, מסר אסיסט לקוזמה ברבע האחרון כחלק מניסיון הקאמבק של הוויזארדס והוסיף חסימה מול באם אדבאיו. "אנחנו נדע לחזור לעצמנו במשחק הבא" אמר בסיום ביל. המשחק הבא של הוויזארדס יהיה מפגש נוסף מול ההיט, הפעם בבית, בלילה בין שבת לראשון (02:00).

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter