דני אבדיה: "קיץ גדול מצפה לי"
דני אבדיה: "קיץ גדול מצפה לי"

"עשיתי צעד גדול קדימה"

דני דיבר בסיום המשחק הביתי האחרון של העונה על מה שחווה ב- 21/22, האתגרים עימם התמודד, הדברים בהם הוא גאה ומה שמצפה לו בקיץ הקרוב

בסיום משחק ההפסד מול הניקס, דני אבדיה דיבר עם התקשורת. "העונה היתה מאתגרת בשבילי כי לא היה לי קיץ בפגרה. התייצבתי לכל משחק, גם כשהייתי חולה או הרגשתי לא טוב. זו רכבת הרים רגשית. אבל אני חושב שעשיתי צעד גדול קדימה. התבגרתי, למדתי והשתפרתי כל יום. וזו היתה המטרה, משהו שהיה מאד חשוב לי ועמדתי בזה. יש לי המון מה לשפר. קיץ גדול בשבילי. עונה גדולה לפני. רוצה לסיים חזק את המשחק האחרון, בתקווה עם ניצחון ולהישאר צנוע. הדברים החיוביים שאני לוקח הם בעיקר מנטליים: להיות יותר מעורב, אגרסיבי, פחות ביישן עם הכדור. זה הרגיש נהדר לייצר מהלכים בשביל אחרים. לעשות מהלכים גדולים ברגעי ההכרעה.

לחצו לצפות באבדיה מדבר בסיום המשחק מול הניקס

"מול הניקס, הם התחממו והשלשות נכנסו להם. זה משנה משחק כשהאחוזים עולים ככה. איבודים הרגו אותנו. לי אישית היו כמה. היו לנו מעל 20 איבודים שהפכו ל- 30 נקודות. קשה לנצח ככה. היינו צריכים לדבר יותר בהגנה ולהישאר ממוקדים עד לסיום. ההגנה של הניקס היתה טובה. לקחו מאיתנו את המהלך אחרי החסימה בפיקנרול, את היכולת שלי לייצר עם הכדור. זה משהו שצריך לדעת להתמודד איתו. יש לי כל כך הרבה מה לשפר ואני אוהב את זה. אני לא נלחץ מזה שאני צריך לגלות עוד אלמנטים במשחק שלי. אני מרגיש שאני עושה את הכל 'בסדר' ועכשיו אני רוצה לעשות כל דבר 'טוב' ואז יותר טוב עד שיגיע ל'מצוין'. אני מאד חיובי, יודע על מה אני צריך לעבוד וחושב שעם ההתפתחות שלי והלימוד ולהתחזק זה יהיה אפילו יותר קל – אני מצפה לקיץ ולעונה הבאה.

"אני גאה להיות אחד מחמישה שחקנים בליגה ששיחק בכל משחק העונה. להיות שם בשביל המאמנים והשחקנים ולתת הכל בכל ערב. יש ימים טובים או פחות אבל ניסיתי לתת הכל בכל ערב. זה לא קל כי יש גם חיים אישיים. זה לא קל לשחק 82 משחקים, תמיד להיות ממוקדים. חלק מההתבגרות זה לדעת לנקות את הראש לפני כל משחק. אני רוצה לציין גם את מאמני הכושר שטיפלו בנו והכינו אותנו לכל משחק. הגוף שלנו הכי חשוב אז אני רוצה לתת להם קרדיט. חלק מהטראש טוק בזמן האחרון עם התנועה של 'קטן מדי לשמור עליי' זה בדיחה פנימית, לא משהו רע. סתם משהו שהוספתי שהחברים לקבוצה אוהבים בלי סיבה מיוחדת".

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter