וושינגטון וויזארדס מול ממפיס גריזליז
אבדיה והחברים במהלך המשחק הקודם מול ממפיס. יקוו לתוצאה שונה הפעם
צילום: Ned Dishman/NBAE via Getty Images

ברוקס: "האיבודים עלו לנו"

המאמן סקוט ברוקס הצביע על אחת משתי הסיבות העיקריות לדעתו להפסד מול ממפיס. גם רובין לופז ובראדלי ביל דיברו אחרי המשחק על האינטנסיביות החסרה בהגנה ועל האיבודים הרבים

ניסיונות הקאם בק הפעם לא הצליחו. ממפיס לקחו את ההובלה אי שם ברבע השני ולא הביטו לאחור, בניגוד למשחקים אחרים של הוויזארדס בתקופה האחרונה. ממפיס שלטה גם ברוב הקטגוריות הסטטיסטיות: קלעה באחוזים טובים יותר מהשדה ומהשלוש (45% לעומת 36%), שלטה בריבאונד (54 – 46), חטפה יותר (15 – 8) וקלעה יותר נקודות כתוצאה מאיבודים (32 – 15). המשחק האחרון לפני פגרת האולסטאר יתקיים בקפיטל וואן ארינה ביום חמישי מול לוס אנג'לס קליפרס שהפסידה ללא קוואי לנארד (גב) בבוסטון.

.

סקוט ברוקס, מאמן הוויזארדס:

"איבודים עלו לנו. התחלנו די טוב, אבל ברבע השני נתנו להם יותר מדי חופש בתנועה בהתקפה. מילטון קלע 5 שלשות. שיחקנו טוב בהגנה ב- 15 המשחקים האחרונים אבל 18 הדקות האחרונות של המחצית הראשונה לא היו כמו בתקופה האחרונה ונתנו להם המון ביטחון. אנחנו החטאנו כמה שלשות והם לא. הם גדולים פיזית והעמיסו את איזור הצבע. הסנטר שלהם לא מקבל מספיק קרדיט. קשה לקלוע מולו. היינו צריכים לעשות עבודה טובה יותר ולקלוע שלשות עם יותר ביטחון. הם פשוט הריצו את ההתקפה שלהם – לא היתה מספיק פיזיות מהצד שלנו. אנחנו חייבים לגרום להם לחשוב יותר בהתקפה כי היה להם נוח מדי.

"הרבה מזה נגרם מאיבודי כדור – 22 הם הרבה. ראסל איבד יותר מדי – הממוצע שלו הוא 4.5, 5. זה התייצב בחצי השני. לבראד היו 6. זה עזר להם עם 32 נקודות מהאיבודים שלנו. לא היה לנו את הלך הרוח הנכון בחלק השני של הרבע הראשון. אנחנו צריכים להיות טובים יותר. לא הכתבנו את הדרך שלנו ורדפנו אחריהם כל פוזשן. אנחנו צריכים את רוי (הצ'ימורה) טוב יותר, את כולם טובים יותר. הקבוצה הזו בדיוק ניצחה ב- 50 הפרש אז ידענו שהם טובים, אבל רדפנו אחריהם כל הערב".

רובין לופז

"אנחנו צריכים להבין שבשבילנו כל משחק קובע בגלל ששיחקנו לא טוב מוקדם יותר העונה. במבט קדימה אנחנו צריכים ללחוץ אחד את השני, להיות מחויבים ואחראים בעיקר בהגנה. לא היינו קשוחים הפעם הגנתית. כל שחקן אצלנו יודע מה הוא עשה לא טוב. למשל אני לא יצאתי טוב בהגנה על ג'ה מוראנט".

בראדלי ביל

"הם היו מאד אתלטיים, קפצו עלינו חזק, היקשו עלינו בנתיבי המסירה. איבדנו כדורים, אני איבדתי כמה. הריווח שלנו היה רע. לא היינו חזקים עם הכדור. נתנו להם להכתיב את המשחק עם האנרגיה שלהם בהגנה".

לקראת הקליפרס: "המשחקים הכי קשים הם מיד לפני או אחרי פגרה, אבל הקבוצות הטובות דווקא יודעות להתכונן לאלו ולהשיג ניצחון שייצר מומנטום. הקליפרס בעטו לנו בתחת לא מזמן אז אנחנו חייבים להיות מוכנים ביום חמישי. המצב שלנו הוא כזה שאסור לנו לתת משחקים, למרות שניצחנו כמה, עדיין לא עשינו כלום. חזרנו לכמה הרגלים רעים מול ממפיס. אנחנו צריכים להיות טובים יותר ולהתייחס לכל משחק כאילו הוא האחרון".

NEXT UP:

  • Facebook
  • Twitter